Gelové nehty ombré růžové: nechte se inspirovat těmito 7 nápady

Jemné tóny růžové a technika ombré vám učaruje. Perfektně upravené nehty v odstínech světle růžové vás nadchnou právě tehdy, pokud jste beznadějnými romantičkami nebo si jen nepotrpíte na příliš výrazné barvy. Jestli chcete mít upravené nehty, ale klasika vás už nudí, tak zkuste růžové omré nehty. Nechte se inspirovat!

  • „rozšířená“ francouzská manikúra
  • perleťové ombré růžové nehty
  • růžové ombré nehty se třpytkami
  • obrácené ombré růžové nehty
  • „cik cak“ ombré nehty
  • matné ombré nehty
  • růžové ombré nehty

„Rozšířená“ francouzská manikúra

Tyto ombré nehty jsou naprostou klasikou a zamilujete si je, pokud milujete také francouzskou manikúru. Tyto ombré nehty, obdobně jako u francouzské manikúry, mají růžový základ a ombré je tvořeno za pomoci bílé barvy. Konce nehtů jsou tak bílé, která se postupně mění ve světlounce růžovou.

Perleťové ombré růžové nehty

Pokud chcete slavnostnější nehty, ale stále si chcete zachovat pouze jemný design ombré nehtů, můžete použít gely s perletí. Nehty budou vypadat slavnostně a jsou vhodné například i pro nevěsty.

Růžové ombré nehty se třpytkami

Třpytky miluje každá žena „straka“. Jako základ zvolte růžový gel dle svých preferencí a ombré efekt vytvořet pomocí třpytivého gelu. Tyto nehty jsou samy o sobě velmi výrazné, ale přesto si zachovávají dostatek elegance.

Obrácené ombré růžové nehty

Ombré efekt se vytváří většinou tak, že lůžko nehtu je tmavší než konečky nehtů. Nic vám ale nebrání experimentovat a barvy prohodit. Výsledek vás mile překvapí.

„Cik cak“ ombré nehty

Teď když už umíte i obrácené ombré nehty, můžete vyzkoušet také každý nehet jiný, aby vaše manikúra nepůsobila tak jednotvárně. Nehty na střídačku nebo libovolně zdobte ombré efektem klasickým a obráceným.

Matné ombré nehty

Milovníci matu si přijdou také na své. Ombré efekt vypadá skvěle také v matné variantě.

Růžové ombré nehty

Pokud se chcete odvázat můžete vyzkoušet místo bílé přidat tmavší nebo světlejší odstín růžové. Díky tomu budou vaše nehty barevnější.

 

Další lampy a gely: