Nehty podle znamení: Ty nejlepší trendy pro rok 2024

Nail art se stal oblíbenou formou sebevyjádření a způsobem, jak ukázat svou individualitu a styl. Ať už dáváte přednost klasickým a elegantním vzorům, nebo odvážným a kreativním vzorům, vaše znamení zvěrokruhu vám může poskytnout jedinečnou inspiraci pro vaši příští manikúru.

Nehty podle znamení – doporučené tipy

  • Beran – Růžové holografické nehty

  • Býk – Jednoduché třpytivé nehty

  • Blíženci – Geodové nehty

  • Rak – Nehty inspirované mořem

  • Lev – Zrcadlové nehty

  • Panna – Mramorové nehty

  • Váhy – Nehty s květinovým vzorem

  • Štír – Čisté linie

  • Střelec – Nehty s motivem galaxie

  • Kozoroh – Vzor půlměsíce

  • Vodnář – Nápadité vzory, piercing

  • Ryby – Nehty inspirované jednorožcem

Beran (21. března – 19. dubna)

Růžové holografické nehty, zdobené holografickými pigmenty, jsou pro tyto cílevědomé ženy ideální. Holografický efekt dodá jejich stylu dynamický a energický rozměr a odráží jejich dynamickou osobnost.

Býk (20. dubna – 20. května)

Jedinci narození ve znamení Býka jsou proslulí svou zodpovědnou a přízemní povahou. Proto jsou pro ně vynikající volbou kratší, decentně zdobené nehty.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci jsou často charakterizováni jako klidná znamení, ale mají živou a kreativní stránku. Geodové nehty se svými zářivými barvami a originálními vzory jsou proto pro ně ideální volbou.

Rak (21. června – 22. července)

Raci jsou hluboce spjati s vodou, takže motiv moře je pro ně ideální volbou. Nehty se vzorem mořské panny v duhových odstínech mohou evokovat uklidňující a tajemnou esenci oceánu, která rezonuje s duchem Raka.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou vášniví a kreativní jedinci, kteří rádi vynikají. Zrcadlové nehty s reflexním povrchem pro ně tedy budou ideální volbou.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny oceňují přírodní motivy a tíhnou k pastelovým barvám. Pokud si tedy budou chtít vybrat nehty podle znamení, měly by vsadit na ty mramorové, jejichž jemné a organické vzory dobře ladí s jejich zálibou v decentní eleganci a přirozené kráse.

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy jsou známé svou romantickou a něžnou povahou. Nehtové vzory s jemnými květinovými vzory v růžových nebo bílých odstínech se k těmto rafinovaným a půvabným dámám dokonale hodí.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíry přitahují fakta a statistiky, proto jim nejlépe vyhovuje čistá a přímočará úprava nehtů s liniemi a jednoduchými vzory. Tento minimalistický přístup doplňuje jejich analytické a nesmlouvavé myšlení.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Ženy ve znamení Střelce jsou filozofické a nápadité duše. Nehty s galaktickou tematikou dokonale doplňují jejich kontemplativní a zasněnou povahu a umožňují jim vyjádřit jejich jedinečný pohled na věc.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi oceňují kvalitu a jednoduchost. Proto jejich vytříbenému vkusu vyhovují nehty se vzory půlměsíce, které jsou elegantní a přímočaré. Tyto klasické vzory souzní s jejich bezstarostným přístupem k životu.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři jsou pokrokoví, originální a prudce nezávislí. Mají zálibu v nekonvenčních rozhodnutích a piercingy na nehty se k jejich nekonformnímu duchu dokonale hodí. Tyto jedinečné doplňky jejich manikúry odrážejí jejich osobitost.

Ryby (19. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení Ryb jsou často spojováni s mystickými a mýtickými bytostmi. Motiv inspirovaný jednorožci pro ně tedy bude po všech stránkách perfektní.

Další lampy a gely: