dm lak na nehty: 3 NEJLEPŠÍ podle zákaznických recenzí

Lak na nehty je pro spoustu žen neodmyslitelnou součástí jejich vzhledu. Krásné a upravené ruce jsou jejich vizitkou. Nabídka barev a odstínů drogerie dm je široká. Kterou značku a barvu tedy vybrat? Toto jsou 3 zákaznicky nejoblíbenější laky na nehty z dm:

    • essence gelový lak na nehty THE FINAL

    • essie lak na nehty 30 bachelorette bash

    • catrice lak Sheer Beauties 010 Milky Not Guilty

Jakou barvu vybrat

Elegantní nude odstíny, zářivou červenou nebo klasickou francouzskou manikúru? Vše se odvíji od vaši osobnosti, nálady nebo podle společenské příležitosti. V dm najdete kvalitní laky na nehty za velmi příznivé ceny, které vydrží až 14 dnů.

Příprava je základ

Pro dlouhotrvající výdrž a pevnost je potřeba nehty správně připravit na povrchu i ze vnitř. Kromě doplňků stravy a vitamínů jako jsou kolagen, železo a zinek, je dobré sáhnou po kvalitním primeru, který zajistí pevnost nehtu a přilnavost laku.

Essence gelový lak na nehty THE FINAL rose 08

Gelový lak od essence cosmetics obsahuje gelový efekt, který zajišťuje delší výdrž oproti klasickým lakům na nehty. Veganskí složení obsahuje intenzivní barevné pigmenty, které ihned po nanesení kryjí a rychle zasychají pro větší komfort.

Hodnocení zákazníků: 4,8 hvězdiček z 5

Essie lak na nehty 30 bachelorette bash

Vysoce krycí essie lak na nehty obsahují gelové složky, které vyhlazují a posilují nehet. Díky tomu se prodlužuje výdrž laku a nedochází k odloupnutí. Lak je doplněn o širší štětec, který kopíruje tvar nehtu pro snadné nanášení.

Hodnocení zákazníků: 5 hvězdiček z 5

Catrice lak na nehty Sheer Beauties 010 Milky Not Guilty

Přírodní barva laku od značky Catrice s třpytem zajišťuje přírodní vzhled s jemným odleskem, který neprosvítá. Lak je navržen jako rychleschnoucí. Vyhnete se tak nevzhledným otlačeninám na vaší manikúře.

Hodnocení zákazníků: 4,9 hvězdiček z 5

Další lampy a gely: