To nejaktuálnější ze světa krásy: TOP 4 trendy pro letošní rok

Trendy se každoročně mění a to, co bylo v módě před několika měsíci, opět ustupuje novinkám ve světě krásy. Jaké aktuality jsme pro vás pro tento rok vybrali? Zaměřili jsme se na nástup budoucí kupní síly generace Alfa, nový trend ve světě barvy na vlasy, dekorativní kosmetiky a barevných kombinací – najdete si mezi nimi svého oblíbence také vy?

Generace Alfa na vzestupu

Lidé narození mezi lety 2010 a 2025 se řadí mezi tzv. generaci Alfa, a přestože ještě nemají kupní sílu, budou v tomto roce značky a produkty stále více přizpůsobovány této mladé generaci budoucích zákazníků. Vlivní influenceři této generace, jmenovitě Penelope Disick a North West, budou nadále udávat trendy a sdílet své denní rutiny na sociálních sítích, kde jejich videa nabírají obrovské popularitě.

Medová blond barva vlasů

Díky Rihanně bude dominantní barvou vlasů v roce 2024 odstín medová blond. Medová blond bude slušet zejména ženám se studenými tóny pleti nebo neutrální pletí a také všem se světlou barvou očí.

Peach Fuzz

Právě barva Peach Fuzz se stala barvou roku Pantone pro rok 2024, a proto drogerie a obchody s dekorativní kosmetikou zaplaví broskvové produkty na líčení. Tento teplý, jemný odstín je lichotivý pro všechny tóny pleti a je ideální pro tvářenku, oční stíny nebo rty ve formě broskvového lesku. Pokud se rozhodnete pro tvářenku, je vhodné ji kombinovat s bronzerem.

Všechno modré

Modrá je dobrá a také podmanivá i všestranná barva, kterou lze nosit v různých škálách, a to od zářivých výrazně modrých až po jemnější pastelové odstíny. Pokud rády zkrášlujete své nehty, vyzkoušejte modrý lak nebo modré gelové nehtíky, které budou skvělou volbou pro nadcházející jaro. Nebojte se také modré řasenky, linky a očních stínů.

Další lampy a gely: