Lak na nehty který vydrží: 2 TOP produkty a 3 rady na rychlé zaschnutí laku

Kdo z nás to nikdy nezažil? Konečně si nalakujeme nehty a za pár dnů (nebo také hodin) se začne odlupovat. Efekt nádherných nehtů je pryč a dlouhé chvíle soustředění během lakování byly naprosto zbytečné. Jaký lak na nehty tedy vydrží a nezačne se po pár hodinách odlupovat?

Rimmel Super gel lak

Gelový lak na nehty od značky Rimmel nevyžaduje použití UV lampy, a proto si můžete s tímto lakem zkrášlit nehty kdykoliv a kdekoliv. Laky od Rimmel jsou dlouhotrvající a tento Super Gel lak se jen tak neoprýská nebo nepoškrábe.

Rimmel nabízí tento lak v několika pastelových barvách a cena je více než příznivá – 90 Kč za 15 ml balení.

Catrice ICONAILS

Tento lak od značky Catrice obsahuje shock-shield komplex, díky kterému vydrží déle a nezačne se z nehtů jen tak odlupovat. Catrice je sice levnější značka dekorativní kosmetiky, avšak produkty má kvalitní a konkrétně tento lak je rovněž veganský.

Příjemnou výhodou je, že tento lak na nehty obsahuje také olej, který bude vaše nehty také vyživovat. Přichystejte si 70 Kč za 10 ml balení tohoto laku ICONAILS.

Tipy na rychlé zaschnutí laku na nehty

A nyní několik tipů pro rychlé zaschnutí vašeho laku, abyste se mohli opět věnovat dalším příjemným činnostem – koho by bavilo 20 minut čekat na zaschnutí, že?

    • Nalakované nehty ponořte do umyvadla nebo lavoru předem napuštěného studenou vodou. Ruce držte pod vodou alespoň po dobu dvou minut a vyndejte. Lak by měl být kompletně zaschlý. Důležité je mít vždy studenou až ledovou vodu, díky níž se lak zatvrdí.

    • Jestliže vlastníte fén s funkcí studeného vzduchu, můžete své čerstvě nalakované nehty vyfoukat. Opět postačí přibližně dvě minuty fénování, aby lak kompletně zatvrdl.

    • V každé drogerii si můžete zakoupit sprej urychlující zaschnutí laku na nehty. Pořídíte ho za pár korun a svůj účel splní skvěle i rychle.

Další lampy a gely: