Námořnické nehty: trendy manikúra pro toto léto

Čeká vás výlet na lodi, nebo jen milujete námořnický styl? Pak jsou námořnické nehty pro vás ty pravé! Nechte se inspirovat postupem, který snadno zvládnete i doma, a vytvoříte si parádní nehty jako ze salónu.

Bez správných barev to nepůjde

Pro hezké námořnické nehty budete potřebovat bílý, červený a modrý lak. Ovšem ani červený, ani modrý nesmí být jen tak ledajaký. Modrý zvolte příhodně námořnický. Vhodný je například gel lak Ultramarine od značky Manucurist nebo odstín Mulan 027 od značky Ruscona. Pozor, pro skvělý výsledek mezi sebou různé značky nekombinujte!

Pokud se rozhodnete pro levnější variantu se značkou Ruscona, pořiďte si ještě odstín White 100 a Scarlet 004. Jestliže se ovšem vydáte přírodní cestou, pak sáhněte po odstínech Show a Pomegranate od značky Manucurist.

Námořnické nehty vytvoříte za pár minut

Gel laky již připravené máme, a proto můžete pokračovat s dalším krokem. U značky Manucurist si vystačíme s obyčejným odlakovačem, kterým zbavíme nehty mastnoty, u běžných značek gel laků potřebujeme cleaner a pomocné vodičky (nail prep a primer). V obou případech připravíme nehet a naneseme první vrstvu (base coat). Ten řádně zapečeme v lampě a můžeme pokračovat s barvami.

Zdobení je důležité

U námořnických nehtů se meze vaší fantazii nekladou. Střídejte různé barvy, skutečného námořnického efektu však docílíte, pokud alespoň na některých nehtech vytvoříte drobné proužky. S nimi vám pomůže tenký štěteček.

Krásně také vypadají různé samolepky kotviček a kormidel, s nimi to však nepřehánějte. Jeden ozdobený nehet na každé ruce bohatě stačí. Krásné jsou například barevné námořnické samolepky Colorf CA-108, které seženete na e-shopu nehtík.cz. Lakování zakončete jako obvykle, aplikací top coatu, který zajistí dlouho výdrž vaší krásné manikúry.

Další lampy a gely: