Nehty na Silvestra: domácí manikúra na párty

Silvestr je pro mnoho z nás jedním z těch dnů v roce, k nimž se pojí načančané párty a také odpovídající outfity. A k pečlivě zvolenému outfitu, který má ohromit všechny přítomné patří samozřejmě i odpovídající manikúra. Co ale dělat, když už je po vánočních svátcích, zbývá vám jen necelý týden času, a vy nemáte možnost objednat se do profesionálního salónu? Řešení je jednoduché.

Vezměte své nehty na Silvestra do vlastních rukou!

Krásná manikúra nemusí být nic složitého. Navíc nehty na Silvestra nutně nevyžadují žádné speciální zdobení, jehož byste se musela obávat. Zcela zásadní je výběr vhodného laku. Pokud je někdy ideální čas na to sáhnout po třpytkách, pak je to právě v období Silvestra. V žádném jiném ročním období neuděláte se třpytivými nehty takovou parádu, jako právě v poslední den roku.

Obrovský výběr barev

Možná si na první dobrou představíte stříbrný třpytivý lak, barevných variant však seženete daleko víc. Vyjděte z vašeho outfitu. Jaké šaty si plánujete na silvestrovský večírek obléct? Červené, oranžové, zelené nebo modré? Ke každým z nich najdete i odpovídající slavnostní lak.

Běžné laky i gel laky

Jestliže preferujete běžné laky, musíte určitě vyzkoušet odstín Sparks of Joy od Catrice nebo Glitterbomb 019 Disco Diva od značky Rimmel London. Pokud patříte k těm, kteří preferují spíš domácí gel laky, pak zvolte například odstín BLISSFUL GP225 od značky Ruscona nebo si vyberte z obrovské nabídky více než sto barev od NANI nails. Jejich Magic Jiffy nebo Shooting Star jsou téměř dokonalé.

Vaši manikúru samozřejmě můžete postavit i na běžných barvách, které pouze doplníte o třpytivý lak na jednom z prstů nebo přidáte vhodné zdobení.

Další lampy a gely: