Manikúra podle znamení – nejlepší tipy pro krásu v roce 2024

Astrologická manikúra nabízí hravý a vynalézavý způsob, jak se vyjádřit. Sladěním výběru nehtů s rysy zvěrokruhu si mohou jednotlivci vytvořit osobní styl, který nejen doplňuje jejich osobnost, ale také odráží jejich jedinečné astrologické charakteristiky. Jak tedy vypadá manikúra podle znamení?

Manikúra podle znamení – stručně

  • Beran: Odvážné a ohnivé manikúry

  • Býk: Neobvyklé a originální nehty

  • Blíženci: Nevšední a veselé odstíny nehtů

  • Rak: Elegance a přirozenost

  • Lev: Výrazné a svůdné tóny

  • Panna: Jemné a přirozeně krásné nehty

  • Váhy: Jedinečné a vyvážené barvy

  • Štír: Smyslné a intenzivní tóny

  • Střelec: Složité a tajemné vzory

  • Kozoroh: Romantické a jemné odstíny

  • Vodnář: divoké a odvážné odstíny

  • Ryby: Třpytivé a reflexní laky

Beran

Berani jsou temperamentní a plní energie. Jejich odvahu proto nejlépe odráží ohnivě červený nebo jiskřivě černý lak na nehty, který souzní s jejich vášnivou a odvážnou povahou.

Býk

Býci jsou prostě jedineční a vyhovovat jim proto budou především zářivé neonové odstíny zelené nebo oranžové, jež vyzařují originalitu a vynalézavost, kterou ztělesňují.

Blíženci

Lidé ve znamení Blíženců září ve společnosti jako hvězdy. Svou přátelskou povahu doplňují světlými odstíny nehtů, jako je bílá nebo žlutá, které odrážejí jejich veselé osobní založení.

Rak

Raci tíhnou k eleganci a přirozené kráse. Nejlépe se cítí s dokonalou francouzskou manikúrou nebo geometrickými úpravami nehtů, které ladí s jejich klidnou osobností.

Lev

Lvi jsou podmanivé a nápadné bytosti. Volí si proto většinou odstíny, které by si ostatní možná netroufli nosit – třeba zlaté nebo stříbrné tóny.

Panna

Panny vyzařují přirozenou ženskost. Dávají proto přednost jemným odstínům, jako je perleťově růžová nebo bílá, a zachovávají si decentní, ale uhlazený vzhled, aniž by se snažily o přílišnou pozornost.

Váhy

Váhy jsou odvážnější, než jim bývá obvykle přisuzováno – a na jejich nehtech je to vidět. Všimněte si, že často nosí především živou modrou nebo zářivou zelenou.

Štír

Štíři jsou proslulí svou vášnivostí. Vybírají si tedy barvy na nehty odrážející tuto energii – zejména odstíny fialové nebo vínově červené.

Střelec

Střelci dovedně skrývají své emoce a tak trochu se to odráží i na jejich manikúře. Často volí kombinaci žluté a oranžové nebo tajemně tmavě modré a šedé barvy. Lákají je také vzory, u kterých na první pohled není jasné, co znamenají.

Kozoroh

Kozorozi mají romantickou duši, vyhovují jim proto jemné meruňkové nebo něžné světle růžové odstíny vystihující jejich osobitou podstatu.

Vodnář

Vodnáři jsou divocí jako tekoucí voda, přisvojují si proto barvy na nehty připomínající nezkrotnou řeku – tmavé odstíny modré nebo stříbřitě bílé.

Ryby

Ryby zbožňují lesk – koneckonců, stačí se podívat na jejich šupiny. Obvykle proto volí nevšední podkladový lak s dostatkem třpytek nebo lak dokonalým povrchovým leskem, který ztělesňuje jejich lásku ke všemu lesklému a třpytivému.

Další lampy a gely: